Datum: 10 december 2019
Plaats: Baxbier Groningen
Tijd: 09:30

Maak jouw ondernemersplannen voor 2020

Wil jij met focus en overzicht het nieuwe ondernemersjaar in gaan zodat jij doelgericht stappen kan zetten? Dan is het event Maak jouw ondernemersplannen voor 2020 echt wat voor jou.

Désirée Wassing-Boerema: “Aan het eind van het jaar begint het bij mij altijd te kriebelen. Tijd om de balans op te maken: wat heb ik afgelopen jaar allemaal gedaan op gebied van ondernemen en waar ga ik mij 2020 op richten? Lekker focus aanbrengen, een koers uit zetten en dan gaan met die banaan!

Veel mensen om me heen zijn bezig met het starten van een bedrijf. Of ze ondernemen al even en zijn best lekker bezig. Als ik dan vertel dat ik dit ga doen, blijken veel mensen verrast, doen het zelf nooit maar willen er wél graag mee aan de slag te gaan. Ze vragen naar hoe ik het doe. Dat kan ik 100 keer uitleggen of….we gaan het gewoon samen doen!”

Door het jaar heen:
– doen we van alles en rollen we van het ene in het andere;
– verliezen we door ons enthousiasme vaak de focus op wat we echt belangrijk vinden;
– zijn we zo bezig dat we onszelf vergeten af te vragen of we wel doen wat we het liefste doen;
– hebben we plannen waar niets van terecht komt.

Tijd voor bewustwording. Want als je weet wat je wil en wat je allemaal doet, dan kun je bewuste keuzes maken en concrete stappen zetten.

Daarom gaan we tijdens het evenement:
– terugblikken naar wat we afgelopen jaar allemaal hebben gedaan;
– de stappen vieren die we toch maar even mooi gezet hebben;
– doelen stellen voor het nieuwe jaar;
– de balans opmaken; waar wil je meer of minder van?
– plannen maken voor 2020;
– kijken hoe jij je focus kan krijgen, behouden en aanscherpen.

Wil jij graag het nieuwe jaar in met:
– een meerjarenplan waar je echt blij van wordt;
– concrete jaardoelen die haalbaar zijn;
– volle focus op dat wat jij belangrijk vindt;
– alleen datgene doen wat jij het allerliefste wil doen;
– structuur in datgene wat je wil doen of doet;
– een boost aan inspiratie voor je bedrijf;
– een tevreden en trots gevoel over het werk dat je wél verzet hebt?

Dan is het evenement Maak je ondernemersplannen voor 2020 wat voor jou! Tijdens het evenement gaan we samen aan de slag. Heb je behoefte aan focus, structuur en een potje inspiratie?  Dan mag je dit event niet missen.

Aanmelden
Je kunt je inschrijven via onderstaande link. Ben je lid van Impact Noord? Gebruik dan de code IMPACT2020 en krijg 20% korting op je ticket. Kijk voor meer informatie en aanmelden via:

https://www.ideesonline.nl/product/maak-jouw-ondernemersplannen-voor-2020-10-december-2019 (of klik op onderstaande afbeelding)