Datum: 6 juli 2022
Plaats: Drenthe

Expeditie: Impact in de Regio

Op woensdag 6 juli neemt Impact in de Regio je mee op expeditie langs vier spraakmakende Drentse impactondernemers.

De expeditie staat in het teken van kennismaken met inspirerende Drentse voorbeelden in de regio die bijdragen aan brede welvaart en betekeniseconomie en het vergroten / versterken van het netwerk.

Samen met een groep ondernemers, beleidsmakers, inkopers en raadsleden stappen we in de bus en gaan we op reis door 4 van de 6 gemeente van de Regiodeal Zuidoost-Drenthe. We nemen een kijkje achter de schermen bij bedrijven die elk vanuit verschillende perspectieven een grote positieve impact maken in de regio.

Aan het eind van de expeditie weet je wat er speelt op het gebied van impact ondernemen in de regio en wat je kunt doen- als je ook met jouw organisatie (nog meer) duurzame en sociale impact wil gaan maken.

 

Programma

9.15 uur: Inloop locatie Vepa, James Cookstraat 20 in Emmen

9.30 uur: Ontvangst en kick-off door wethouder Guido Rink (Gemeente Emmen)

9.45 uur: Start expeditie langs vier koplopers:

  • Vepa: duurzaam produceren en circulair inrichten
  • Bork Groep: circulaire demontage en sloopwerken
  • Avitec B.V.: infrastructuur, techniek, milieu en inclusie
  • Intergas Verwarming B.V.: energietransitie, hybride en waterstof

14.30 uur: Afsluiting door wethouder Steven Stegen (Gemeente Coevorden) gevolgd door een hapje en drankje bij Vepa.

 

Deelname is gratis

Aanmelden kan door een mail te sturen naar info@impactinderegio.nl