Zijn cijfers echt jouw ding en heb jij een hart voor de vereniging? Lees dan verder want Impact Noord is op zoek naar een penningmeester.

Impact Noord is een jonge ondernemersvereniging voor impactondernemers in Noord-Nederland. Voor en met onze leden organiseren we bijeenkomsten en initiëren en begeleiden we projecten. Ook werken we samen met partners zoals kennisinstellingen en behartigen we de belangen van de leden bij overheden. Al onze activiteiten zijn erop gericht impactondernemers in de regio in staat te stellen hun positieve maatschappelijke impact nog verder te vergroten. Onze vereniging telt 65 leden en heeft een bestuur met een voorzitter, penningmeester en (beoogde) leden die zich inzetten voor verschillende impactgebieden. Het uitvoerende team bestaat uit een bureaumanager en een directeur.

Wegens het naderende terugtreden van de huidige penningmeester in november 2023, is de vereniging op zoek naar een nieuwe penningmeester.

Werkzaamheden

Als lid van het bestuur ben jij, samen met de andere bestuurders verantwoordelijk voor het reilen en zeilen binnen de vereniging. Daarnaast ben jij de persoon binnen de vereniging die zich bezighoudt met de financiën. Alles wat met geld te maken heeft, gaat langs de penningmeester. Aan jou de taak er voor te zorgen dat de vereniging Impact Noord financieel gezond blijft en zijn geformuleerde ambities kan waarmaken.

Daarnaast:

 • Zie jij erop toe dat de algemene ledenvergadering tijdig bijeengeroepen wordt;
 • Stel jij mede de begroting op; 
 • Daarnaast draag jij zorg voor de financiële stukken (jaarrekening, balans en begroting) die tijdens de algemene ledenvergadering worden gepresenteerd;
 • Voer jij een deugdelijke administratie van inkomsten en uitgaven.  

Bovendien ben jij één van de gezichten richting onze leden en partners en vertegenwoordigt de vereniging en neem je deel aan bestuursvergaderingen (gemiddeld 1x per zes weken).

Profiel 

Herken jij jezelf in onderstaande omschrijving? Dan willen we heel graag met je kennismaken! 

 • Je hebt een visie op impact ondernemerschap en je wil de koers van de vereniging mede bepalen; 
 • Je ziet de waarde van geld om impact te kunnen versnellen en te vergroten: zonder budget geen impact op lange termijn!
 • Je weet een juiste balans te maken tussen pleasure – people – planet – profit
 • Je brengt een relevant netwerk mee
 • Je bent proactief en gericht op samenwerking
 • Last but not least: je bent lid van Impact Noord 

Praktische informatie

 • Gemiddeld vraagt deze functie 4 – 8 uur per maand
 • Deze functie betaalt zich in andere waarden uit dan in euro’s. Wat je wel krijgt is een enthousiast en betrokken bestuur, ondersteuning vanuit de bureauorganisatie en vergroot je je netwerk
 • Deadline om te reageren: 29 september 2023
 • De gesprekken vinden plaats op: 12 oktober 2023 
 • Het streven is om in november 2023 jou te presenteren op de Algemene Ledenvergadering als de nieuwe penningmeester

Interesse?

Klinkt dit als iets waar jij je tanden wel in wilt zetten? Heel mooi! Stuur ons een mailtje met je motivatie en je CV. We zijn benieuwd naar jouw drijfveren én we horen graag hoe jij wilt bijdragen aan de doelen waar Impact Noord voor staat. Heb je naar aanleiding van deze vacature vragen of wil je graag nog wat meer weten voor je reageert? Kan natuurlijk ook. Bel of mail dan even met Carl Drenth (huidige penningmeester) of  Willemiek Everts (interim directeur). 

Contactgegevens

Carl Drenth (huidige penningmeester)
cdrenth@alfa.nl
06 – 12478849

Willemiek Everts (interim directeur)
willemiek@impactnoord.nl
06 – 30210256